Skoda планує завоювати авторинок Китаю

0

Чеська автомобілебудівна компанія Skoda, що входить до складу німецької групи Volkswagen AG, вирішила збільшити кількість моделей, що випускаються в Китаї. Автомобілі бюджетної чеської марки користуються попитом на ринках, що розвиваються, так що керівництво Skoda вирішив закріпити свій успіх, розширивши локальне виробництво своїх машин на території найбільшого автомобільного ринку в світі. У Піднебесній вже скоро почнеться складання двох нових моделей SUV-класу, повідомив офіційний представник компанії Skoda Йозеф Блаж. Пан Блаж розповів, що зараз керівництво Skoda веде відповідні переговори зі своїми китайськими колегами. Після того, як всі формальності будуть владнані, на ринок Піднебесної вийдуть дві моделі Skoda, призначені спеціально для китайських покупців. Швидше за все, це будуть особливі моделі, які ніколи не вийдуть на ринок Старого Світу, пише infocar.ua.

Про те, що це будуть за моделі, поки нічого не повідомляється. Деякі джерела натякають, що один з нових кросоверів буде своєрідним представником сімейства популярних позашляховиків Skoda Yeti, але за своїми габаритами китайська модель буде трохи менше. Втім, поки це всього лише чутки. Офіційна інформація про нові моделі з’явиться пізніше, після підписання угод.

До речі, раніше повідомлялося, що модельна лінійка марки Skoda поповниться автомобілем в кузові крос-купе. Потенційний купеподібний кросовер від Skoda може скласти конкуренцію таким преміальним моделям, як Mercedes GLC Coupe і BMW X4. Крос-купе побудують на модульній платформі MQB від Volkswagen. За попередніми даними, новинку оснастять турбованими моторами TSI об’ємом від 1,4 до 2 літрів потужністю 150-220 к.с. Буде в моторній гамі новинки і пара дизельних силових агрегатів потужністю 150 і 184 к.с.

Автомобілі в екстравагантних кузовах користуються попитом серед жителів Китаю, так що не можна виключити, що випуск новинки теж буде налагоджений на території Народної республіки. Можливо, це і буде один із загадкових нових кросоверів, призначених для Китаю. Втім, робити прогнози щодо цього поки рано – крос-купе, яке поки навіть імені не має, з’явиться на світ не раніше 2017 року.


Не пропустіть