Продемонстрували автомобіль з унікальною конструкцією дверей (Відео)

0

Автомобіль важить всього 884 кг і розганяється з 0 до 96 км/год за 3,2 секунди, максимальна швидкість спорткара – 281 км/год

Важко вигадати щось нове в питанні автомобільних дверей. Нещодавно компанія Rezvani показала свій новий суперкар, в якому, крім інших особливостей, продемонструвала абсолютно нову конструкцію дверей, – пише “Популярная Механика”.

Новий суперкар називається Beast Alpha. Він важить всього 884 кг і розганяється з 0 до 96 км/год за 3,2 секунди, максимальна швидкість спорткара – 281 км/год. Але найвизначнішою деталлю виявилися двері. Такий тип дверей компанія назвала Sidewinder, і вони вкрай ефектні на вигляд, хоча з практичної точки зору, звичайно, викликають питання. По суті, перша асоціація, яку викликають нові двері – це стандартні мінівени, які ми всі бачили, тільки тут двері “ковзають” не назад, а вперед.

Звичайно, такої конструкції потрібно менше місця на стоянці, ніж звичайним дверям, але також немало, так як увесь механізм двері також виїжджає з машини. Ну і питання тротуарів встає при такій конструкції досить гостро.
Вартість Beast Alpha близько 200 000 доларів.


Не пропустіть