В Україні Mercedes-Benz V-class перетворили в шикарний кабінет на колесах (Фото)

0

Новий Mercedes-Benz V-class, переобладнанням якого займалося українське тюнінг ательє Аверс-Центр, фахівці якого поділилися з topgir.com.ua інформацією про переробку нового V-класу в кабінет на колесах.

Перед початком всіх робіт з побудови кабінету на колесах, на базі абсолютно нового Mercedes-Benz V-class, з замовником погодили можливості майбутнього офісу і провели вибір матеріалів для перетяжки салону. Основним матеріалом для перетяжки салону вибрали чорну високоякісну шкіру, їй на додаток, для перетяжки сидінь і декоративних вставок вибрали коричневу високоякісну шкіру з декоративною строчкою у вигляді ромбів.

Для перетяжки стелі і всіх стійок була обрана приємна на вигляд і дотик чорна алькантара. Декоративним матеріалом, ідеально підкреслює загальний вигляд салону, вибрали шпон з натурального дерева і м’яку світлодіодну підсвідку салону.

Далі приступили безпосередньо до побудови мобільного офісу. Насамперед виконали повну шумоізоляцію салону автомобіля. Потім приступили до установки автомобільної перегородки з вмонтованою в неї – акустичною системою, головним мультимедійним пристроєм і висувною TV-панеллю.

Головними і найбільш почесними місцями в автомобілі вважаються задні роздільні сидіння S-класу! Дані сидіння неймовірно комфортабельні і мають безліч всіляких регулювань, в тому числі – вентиляцію, підігрів, підніжки, управління якими винесені на бічні карти.

Розділяє сидіння – спеціально розроблена консоль, в яку вбудовані:
– Ніші для напоїв з підігрівом і охолодженням;
– Кріплення для келихів;
– Додаткове відділення для напоїв;
– Кнопки управління – світлом, автомобільною перегородкою, дверима і т.д .;
– Зв’язок з водієм;
– Два автомобільних висувних столика – для зручності роботи в дорозі.

Ідеальним доповненням салону, послужив комплект чорних автомобільних шторок і автомобільний килимок окантований шкірою.

Автомобіль має і ряд інших додаткових переваг:
– автомобільний холодильник;
– WiFi інтернет;
– цифрове телебачення;
– Повноцінна мультимедійна система з вбудованим вінчестером для зберігання даних;
– USB-порти в салоні, для підключення зовнішніх носіїв;
– HDMI роз’єми для підключення до ТБ;
– Автомобільна розетка;
– Справжній сейф!


Не пропустіть