З 1 січня автомобілі в Україні можуть істотно подешевшати

До Верховної Ради внесено законопроект, який передбачає скасування ПДВ вже з 1 січня 2017 року. Відтак, багато товарів, у тому числі й автомобілі, подешевшають на 20%, пише radio24.u.

Законопроект 5401 “Про скасування в Україні податку на додану вартість” був зареєстрований у Верховній Раді 16 листопада 2016 року, а 21-22 листопада спрямований на розгляд в профільні комітети.

Скасування ПДВ зможе побороти корупцію і зробить багато товарів, у тому числі й автомобілі, дешевшими для споживача на 20%.

Ініціатори законопроекту в пояснювальній записці наводять шокуючі факти.

Надходження до бюджету від ПДВ весь час зменшуються порівняно з сумами компенсації. Цей податок стимулює корупцію контролюючих органів. Розміри так званих “відкатів” в період з 2010 по 2015 років доходили до 60% від суми повернення ПДВ.

Відтак, близько 70% економіки країни перебуває в тіні саме через недосконалість податкової системи.

Натомість такі країни, як США, Угорщина, Фінляндія, Чехія мають нульову ставку ПДВ. У Швейцарії вона становить всього 2,6-8%, а в Японії, Сінгапурі, Тайвані та Малайзії – від 3 до 6%.

Законопроект 5401 пропонує скасувати з 1 січня 2017 року податок на додану вартість в Україні. У результаті, споживчий ринок, у тому числі ринок автомобілів, отримає

Більше новин


Прокоментуй новину

COMMENTS

  • Ukr

    так для нашого товару ПДВ треба анулювати, про те для імпортного зробити дзеркальним, щоб підтримати власного виробника, тобіш в Польші ПДВ 13% (наприклад, цифра не точна), відтак на польський товари ПДВ має становити 13% який платиться на митниці, і на який бізнес не має права на відшкодування з бюджету і все буде ОК.

  • aristofan66

    та то ті авто вже …по закону де стане менше то в іншому стане більше )))! В кишені злодіїв в законі=державних злодіїв!

Коментувати