Незабаром між Україною та Угорщиною прокладуть автостраду

0

Україна і Угорщина домовилися до 2020 року спільно реалізувати проект будівництва нової автостради на україно-угорському кордоні, повідомляє УНІАН.

Відповідна домовленість була досягнута під час зустрічі прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, який перебуває з офіційним візитом в Угорщині, з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном.

«Прем’єр-міністри України та Угорщини взяли на себе зобов’язання до 2020 року побудувати автостраду до угорсько-українському кордоні», — йдеться в повідомленні.

Крім того, сторони також обговорили низку питань щодо покращення транспортної інфраструктури у прикордонній зоні. Зокрема, будівництво об’їзної дороги навколо Берегово та реконструкцію автомобільної дороги Берегово — Мукачево, розширення і модернізацію пункту пропуску «Берегшурань — Лужанка (Астей)», будівництво нового пункту пропуску «Нодьходош — Велика Паладь» та впровадження на ньому спільного прикордонного і митного контролю, будівництво нового мосту через Тису поблизу міжнародного пункту пропуску «Чоп — Захонь», а також запуск автомобільного сполучення Дійда (Берегдійда) — Берегдароц.

«Сторони домовились доручити міністрам закордонних справ двох країн спільно з керівниками прикордонних і митних служб опрацювати питання про запровадження спільного прикордонного контролю та можливості поліпшення роботи існуючих КПП для забезпечення максимально комфортного та швидкого перетину кордону для наших громадян», — йдеться в повідомленні.

Також Гройсман підкреслив необхідність збільшення з угорської сторони кількості дозволів без оплати дорожніх зборів для українських перевізників на 2017 рік.


Не пропустіть