Планують посилити покарання для порушників ПДР

Влада Польщі запропонували посилити покарання для водіїв, які не дотримуються правил дорожнього руху, пише telegraf.com.ua.

Міністерство Юстиції Польщі підготувало законопроект про посилення покарань за порушення правил дорожнього руху. Одне з найбільш істотних покарань запропоновано ввести для водіїв, які намагаються сховатися від поліції після вимоги зупинитися для перевірки документів.

За словами заступника міністра юстиції Польщі Міхала Вуйціка, в законопроекті запропоновано розцінювати спробу втекти від поліції після вимоги зупинитися не як порушення ПДР, а як злочин, за яке буде загрожувати тюремне ув’язнення терміном до 5 років. Крім того будуть посилені покарання для п’яних водіїв – ініціаторів ДТП. Якщо в такий аварії будуть важко поранені чи загиблі, винуватця покарають тюремним терміном до 2 років. Нарешті, термін давності порушень ПДР буде збільшений до трьох років.

Віце-міністр також заявив, що законопроект про посилення покарань за порушення правил дорожнього руху вже розглянуто в ході засідання Постійного комітету Ради міністрів. Тепер документ надійде на обговорення в уряд, а потім буде переданий до парламенту. Про це повідомило Радіо Польща.

Більше новин


Прокоментуй новину

Коментувати