Влада вилучатиме авто у водіїв, що перевищують швидкість

0

Влада Франції посилили каральні заходи стосовно порушників швидкісного режиму, вирішивши вилучати у них автомобілі. Про це йдеться в бюлетені, опублікованому в понеділок на сайті французького МВС.

З 20 листопада в силу вступили поправки в законодавство про дорожню безпеку, згідно з якими водій, якого спіймали за перевищення швидкісного режиму на 50 км/год і більше, позбувається транспортного засобу на місці. Вилучення ТЗ буде застосовуватися як до громадян Франції, так і до іноземців. Додатково до цього, їм виписуватимуть штраф на суму в 1500 євро, плюс рахунок за розміщення їх машини на платному штрафмайданчику. Раніше така жорстка міра діяла тільки відносно злісних порушників: для цього водієві треба було мати в своєму активі кілька серйозних порушень ПДР.

Згідно зі статистичними даними по країні, близько 26% всіх ДТП зі смертельним результатом відбуваються саме через перевищення допустимої швидкості на дорогах. Лише тільки за минулий рік у Франції було оштрафовано 19 тисяч водіїв за перевищення швидкісного режиму на 50 км/год і більше.

https://avtoblog.ua/


Не пропустіть