Автокримінал в Україні набирає обертів: як не стати жертвою

0

Кількість крадіжок з салонів автомобілів в Києві зросла в кілька разів у порівнянні з минулим роком.

Автозлодії часто вдаються до методів псування коліс машин (іноді на колеса навішують мотки дроту). Мета подібних маніпуляцій – змусити водія «на хвилину» вийти з салону, після чого злочинцеві залишається швидко підбігти і витягнути з машини гаманець або сумку, передає портал autonews.

Нерідко грабіжники працюють в парі. Так, злочинець підходить до водія, який тільки сів в салон автомобіля, і дуже ввічливо просить розповісти, як проїхати за певною адресою. В цей час його спільник непомітно відкриває двері автомобіля і обчищає салон.

Часто на київських автошляхах відбуваються автопідстави. Найжорсткіший вид такого злочину – це наїзд на пішохода на «зебрі». Аферист або розігрує з себе розсіяного пішохода і «випадково» з’являється перед автомобілем, або робить підставу неприкрито, і навмисно вибігає на проїжджу частину і стрибає на капот автомобіля.

Останнім часом почастішали випадки «мотограбежів», коли грабіжники під’їжджають до водія на мотоциклі і, розбивши вікно, забирають сумку і швидко їдуть.


Не пропустіть