Випущено новий транспортний засіб на шасі КрАЗ

0

Спецмашину з екскаваторним обладнанням виготовив «АвтоКрАЗ» у партнерстві з Торговим Домом «Будшляхмаш». Спецтехніка має у своєму складі базу – повнопривідне всюдихідне шасі КрАЗ-6322 колісної формули 6х6, вантажопідйомністю 20,6 т., І спецналаштування – екскаватор-планувальник UDS-114 словацького виробництва. Шасі виконано у стандартній комплектації, обладнано двосхилим ошинуванням коліс і передпусковим підігрівачем палива «Вебасто», пише enkibiz.com

718x479x329ab847f562aaa0a479924ce0a8c79f_xl.jpg,qitok=swc12GHW.pagespeed.ic.bZo7z_yrtc

Екскаватори-планувальники – це досить рідкісні в наших краях машини, однією з переваг яких є компактність, що дозволяє встановлювати їх на шасі вантажівок. З чого випливає їх наступна перевага – рідкісна для екскаватора можливість вільного і швидкого пересування по дорогах загального призначення до місця робіт. Вони являють собою універсальні гідравлічні повноповороті машини, основним робочим рухом яких є висунення-втягування телескопічної стріли з повноповоротним ковшем при копанні, плануванні та транспортуванні грунту в ковші після екскавації.

Екскаватор-планувальник КрАЗ-6322 (UDS-114) – гідравлічна універсальна обробна машина, призначена для виконання всіх видів землерийних робіт при ремонті водопроводів на трасах, нафтопроводів і газопроводів, а також для спеціального планування укосів вздовж автомобільних трас.

База спецтехніки – шасі автомобіля КрАЗ-6322, вибрано замовником не випадково: протягом багатьох років цей всюдихід користується стійким попитом. Така популярність обумовлена ​​високими тактико-технічними властивостями цього автомобіля і особливою міцністю його конструкції.


Не пропустіть