Унікальний автомобіль знайшли в завареному гаражі в Україні (Відео)

0

Унікальний ВАЗ-21063 знайшли в українському місті Нікополь. Автомобіль в експортному виконанні 1300 SL був придбаний 3 липня 1990 роки за 9074 радянських рублів. Власник ніколи не ставив машину на облік і не отримував реєстраційних номерів. Втім, йому це і не особливо було потрібно: після того, як машина проїхала 159 кілометрів, вона назавжди вирушила в гараж.

Цікаво, що колишній власник не просто поставив машину, а серйозно турбувався про те, щоб її не вкрали. Наприклад, він наглухо заварив сталеві гаражні ворота! Потрапити в гараж тепер можна тільки через невеликі двері, а щоб витягнути автомобіль на вулицю, зварювання потрібно зрізати болгаркою. Крім того, у автомобіля було знято переднє ліве колесо, з багажника вийнята «запаска», а сама машина поставлена ​​на домкрат.

Проте, машина, з документів на яку збереглася тільки радянська довідка-рахунок, простояла в гаражі недоторканою 25 років. У автомобіля збереглися всі оригінальні деталі, включаючи зняте переднє колесо. Однак через гаражну вологість, в салоні «Шістки» утворився пристойний наліт цвілі.

Схожа ситуація в підкапотному просторі, де встановлений 1,3-літровий 64-сильний мотор. Багато елементів двигуна і навісного обладнання окислились і вкрилися корозією, деталі вимагають заміни або чищення. Зате під капотом зберігся оригінальний радянський акумулятор. Правда, його працездатність під великим питанням після 25 років простою.

Практично в ідеальному стані зберігся кузов унікального ВАЗ-21063. До речі, оскільки мова йде про експортну комплектацію, машина була пофарбована спеціальною емаллю Sadolin бежевого кольору, про що свідчить відповідна бірка. Причому в багажнику збереглася навіть невелика баночка з фарбою!

З інших атрибутів унікального ВАЗ-21063 варто відзначити оригінальну радянську гуму, набір інструментів з написом Made in USSR, оригінальні гумові килимки, а також ремені безпеки для задніх пасажирів.

http://autodriving.net/


Не пропустіть