Українці змінюють тип пального

0

У листопаді на ринку автомобільного палива в Україні знову було зафіксовано перевищення споживання скрапленого газу над бензинами всіх марок, пише automotoclub.info.

В цілому по країні обсяги реалізації бензину вже нижче, ніж скрапленого газу, що стало відображенням тенденції останніх років щодо масового переходу споживачів на використання альтернативного палива. Баланс ринку автогазу в Україні в січні-жовтні 2016 р. становив 1197 тис. т, що на 33% більше аналогічного періоду минулого року. Такі дані повідомили в «Консалтинговій групі А-95».

Аналітики відзначають, що в об’ємному вимірі обсяг ринку виріс до 2217 млн літрів, що за підсумками 10 місяців лише на 5% менше, ніж обсяг бензинів, реалізованих в Україні за той же період. У той же час, за оцінками «Консалтингової групи А-95», за підсумком року продажі автогазу будуть вище, ніж бензину всіх марок.

У компанії нагадали, що в останні роки в Україні спостерігається стабільна тенденція падіння споживання бензинів. Так, за останні 3 роки їх продажі впали на 30%, в той час як баланс ринку автогазу виріс на 60%.


Не пропустіть