Які автомобілі українці ввозять з-за кордону: ТОП-10

0

Найпопулярнішим пригнаним “іноземцем” став Renault Megane – понад 1900 машин

За 11 місяців 2016 року в Україну було ввезено і поставлено на облік 13 тис. 247 легкових автомобілів, що були в експлуатації, що на 3% більше, ніж за той же період минулого року, повідомляє “Укравтопром”.

Причому, дані за перші 8 місяців року показали більш ніж 2-кратне падіння до минулорічного показника, а загальне зростання було сформоване за три місяці, починаючи з вересня, тобто після зниження ставок акцизного податку на уживані легкові автомобілі.

Найпопулярнішим автомобілем за період з січня по листопад на первинному ринку секонд-хенду став Renault Megane, який вибрали 1931 автомобіліст. Середній вік автомобілів цієї моделі склав 5 років.

Автомобілі Volkswagen Passat, середній вік яких – 4 роки, придбали 1196 українців.

Набагато скромніше результат у Skoda Octavia, яка замикає трійку лідерів, її вибрали 679 автолюбителів. Середній вік уживаних “Октавій” не перевищив 5 років.

Також в ТОП-10 первинного ринку імпортного секонд-хенду увійшли: Opel Astra – 586 шт.; Volkswagen Golf – 526 шт.; Renault Scenic – 512 шт.; Opel Insignia – 348 шт.; Mercedes-Benz E – 322 шт.; Skoda Fabia – 319 шт.

А завершує першу десятку електромобіль Nissan Leaf з результатом 276 ввезених і зареєстрованих машин.

Найбільш “бувалими” автомобілями з першої десятки опинилися моделі Volkswagen Golf і Renault Scenic, середній вік яких склав 6 років, а наймолодшими – Nissan Leaf, абсолютна більшість яких 2013 року випуску.


Не пропустіть