В Японії назвали автомобіль року

0

Головна нагорода конкурсу дісталася седану і хетчбеку Subaru Impreza нового покоління

В Японії завершився конкурс “автомобіль року” 2016-2017. Цього разу, як і роком раніше, кращою з кращих в Країні висхідного сонця назвали вітчизняну розробку – головна нагорода дісталася седану і хетчбеку Subaru Impreza нового покоління, передає AutoUA.net.

Сімейство Subaru Impreza отримало від журі конкурсу 420 балів. Новинку компанії Fuji Heavy Industries високо оцінили за перехід на нову глобальну платформу SGP, яка повинна стати основою для ряду нових моделей марки, а також за високу ступінь оснащеності засобами безпеки, в тому числі подушкою безпеки для пішоходів.
Результати голосування журі конкурсу Japan Car of the Year (JCOTY) 2016 – 2017

1_53

Журі конкурсу JCOTY складається з 60 автомобільних журналістів, експертів галузі, а також місцевих знаменитостей. Спочатку до голосування були допущені 35 моделей автомобілів. За умовами конкурсу, для потрапляння в список претендентів на перемогу автомобіль повинен був надійти в продаж або встати на конвеєр в період з 1 листопада 2015 року по 31 жовтня 2016 року.

У 2015 році кращим автомобілем на японському ринку був названий родстер Mazda MX-5, а за рік до цього “золото” отримала Mazda Demio (Mazda2). Останнім переможцем конкурсу не від японського бренду є Volkswagen Golf, який отримав перемогу в 2013 році.


Не пропустіть