Подарунок від депутатів: ціни на паливо зміняться з нового року

Депутати Верховної Ради України в першому читанні прийняли законопроект №5132, що передбачає перенесення акцизу з роздрібної реалізації нафтопродуктів в основну ставку акцизного збору з нафтопродуктів.

Згідно з документом, з 1 квітня 2017 року ставка акцизу на бензини повинна збільшитися з 171 євро за 1000 літрів до 213,5 євро.

Ставка акцизу на зріджений газ – вирости з 31 євро за 1000 літрів до 52 євро.

Акциз на дизельне паливо, пропонується змінювати за більш складною схемою.

З першого січня буде встановлена ​​єдина ставка акцизу в 125 євро з 1000 літрів (такий податок був передбачений для ДТ класу Євро-3).

Дизельне паливо більш високого класу обкладається акцизом за ставкою в 95 євро за 1000 літрів, – яка в рамках запропонованого збільшиться до 125 євро.

Другий етап підвищення акцизу на ДП (з 125 до до 139,5 євро за 1000 літрів), також заплановано на 1 квітня 2017 року.

http://drive-news.net/

Більше новин


Прокоментуй новину

COMMENTS

 • oleg luchiano

  Уроды!!!

 • Shrek Dnepr

  уррра!!! здобулы!!! жить стало краще, по новому!!! кому письма с благодарностями отсылать? лично пороху? тогда это наверное будут бандероли с лейбами “взрывоопасно”))))

 • Dmitry Holywar

  Пидара*ты конченые, никак не нажрутся. Даже после того, как показали малую толику своих богатств. Интересно, а почему никто на майдан не идет!?

  • андрей андреев

   патаму шо это был просто жидовский проплаченный переворот.янык конечно не подарок но то что эти упыри натворили с страной!!!!!!янык б…девственник по сравнению с ними)))

Коментувати