Renault випустить «народний автомобіль»

0

Розробку бюджетного електрокара, що представляє собою повноцінний 4-місний автомобіль, напередодні підтвердили представники Renault. Випускати новинку планують з ціною в межах до 8000 доларів.

Раніше надходили заяви від президента концерну Renault-Nissan про випуск електромобіля для ринку Китаю, де все більш затребуваними є екологічні транспортні засоби. Був призначений новий глава підрозділу з виготовлення і розробці електротранспорту Жиль Норман, трудова діяльність якого в компанії здійснюється протягом 28 років. На посаду старшого віце-президента Жиль Норман набуде чинності 1 січня 2017 року.

Після нових кадрових призначень, концерн Renault офіційно підтвердив виготовлення повноцінного електрокара. Даної моделі вже прогнозують належне місце в займаній ніші і говорять про випуск новинки, як про знакову подію.

Пропонований бюджетний варіант електромобіля має відмінності зі своїми попередниками в довжині кузова. Це буде повноцінний 4-місний електрокар. Орієнтовна вартість електромобіля буде коливатися від 7000 до 8000 доларів.


Не пропустіть