У Києві починається війна газових заправників і влади

0

Київська влада активізує демонтаж газових заправок, а ті об’єдналися в асоціацію і відстоюють свої права, пише auto.mail.ru.

Разом з подорожчанням автомобільного палива, все більше водіїв Києва вирішили перевести свої авто на ГБО, а разом з цим масово почали з’являтися газові заправки на території діючих АЗС, а також і на окремих ділянках.

За даними Київської міської державної адміністрації, лише мала частина цих комплексів встановлена ​​з дотриманням всіх правил, а багато хто й зовсім становлять пряму небезпеку. Тому в КМДА постійно декларують наміри закрити і демонтувати заправки. Втім, реальний погляд на вулиці міста не підтверджує наміри київської влади, і АГЗС продовжують роботу. Визнають це і влади, і ось в КМДА знову анонсують нову хвилю боротьби з АГЗС.

Це все або самовільно захоплена земля, або договори оренди ділянок, не призначених для розміщення на них АГЗП. Всі вони до єдиного підлягають знесенню.
Олександр Козловський
глава Департаменту транспортної інфраструктури КМДА

За словами Козловського, однією з головних проблем, яку доводиться вирішувати при демонтажі, є відкачка газу зі сховищ. У комунальників просто не було потрібної техніки. Але нещодавно КП «Благоустрій» домовилося з великими приватними мережевими компаніями, які нададуть свою техніку для проведення демонтажу.

Однак і самі заправники не збираються мовчати. Нещодавно була створена «Перша Київська асоціація скрапленого газу», яка об’єднує найбільші мережі АГЗС Києва: «Авантаж 7», «СТС», Smart та інші.

Вони скаржаться на несправедливі преференції для деяких заправників, які надає влада.

Невідомо, за якими критеріями визначається жертва. Зокрема, весь цей час демонтаж обходив стороною найбільшого столичного оператора, до якого є множинні претензії
Олександр Нападів
глава «Першої Київської асоціації зрідженого газу»

Крім того, за словами юриста асоціації, і сама КМДА не дотримується правил безпеки при демонтажі, не пред’являє чіткого списку із зазначенням порушень, ігнорує інші процедури, а часом зносить і станції, які володіють всіма необхідними дозволами. «Газовики» ж твердять, що ведуть роботу повністю легально і не торгують «мимо каси».

Єдине тонке місце – цільове призначення орендованої ділянки. Дозволом сформованій ситуації ми і закликаємо зайнятися спільно зі столичним керівництвом
Олександр Нападів
глава «Першої Київської асоціації зрідженого газу»


Не пропустіть