У Києві цими днями покажуть новий український автобус (Фото)

0

“Тюльпан” отримав одностулкові двері спереду і двостулкові двері по центру, 37 комфортабельних крісел і кондиціонер, пише segodnya.ua.

Корпорація “Еталон” планує днями показати в Києві новий міжміський автобус “Еталон” А08430 “Тюльпан”.

Презентація нового автобуса “Еталон” А08430 “Тюльпан” відбудеться 22 грудня в рамках прес-конференції, яку корпорація “Еталон” традиційно проводить за підсумками року. Нагадаємо, що корпорація “Еталон” вперше “засвітила” “Тюльпан” на міжнародному салоні комерційних автомобілів IAA 2016 в Ганновері у вересні 2016 року.

Автобус, зібраний на Чернігівському автозаводі, за своїм дизайном нагадує міську модель А08129 з двигуном на стиснутому газі, презентовану в грудні 2014 року.

На відміну від “городянина”, що має дві двостулкові двері – по центру і в задній частині, “Тюльпан” отримав одностулкові двері спереду і двостулкові двері по центру. Машина має майже таку ж довжину, що і міська – 9,44 м. У салоні встановлені 37 комфортабельних крісел, є кондиціонер. По бортах розташовані місткі багажні відсіки.

Показаний в Ганновері автобус “Тюльпан” був укомплектований економічним турбодизелем DAF, який може поставлятися як у версії Євро 5, так і Євро 6.


Не пропустіть