Mitsubishi повідомив сумну новину про новий Pajero

0

Керівництво японської компанії Mitsubishi Motors прийняло рішення відмовитися від розробки нового покоління позашляховика Pajero.

Про рішення в інтерв’ю Automotive News розповів президент японської компанії Осаму Масуко. За словами глави Мітсубісі, виробник не планує в майбутньому проектувати нове покоління Паджеро. Більше того, компанія хоче відмовитися від випуску повнорозмірних позашляховиків. Дане рішення продиктоване бажанням поліпшити загальну паливну економічність всього модельного ряду і посиленими екологічними вимогами.

Замість Pajero автовиробник зосередитися на розробці і випуску більш компактних моделей. Відомо, що вже в 2017 році у Мітсубісі з’явиться невеликий кросовер, якому в продуктовій лінійці відводиться місце між моделями ASX і Outlander.

Ще одна сумна новина для шанувальників продукції Mitsubishi полягає в тому, що компанії не вистачає коштів на розробку нового покоління Lancer і Galant. Японці останнім часом активно шукали партнера для створення новинок, проте переговори про співпрацю з потенційними партнерами закінчилися безрезультатно. Разом з Pajero, Lancer і Galant незабаром буде викреслено з продуктової лінійки і електрокар i-MiEV – компанія не буде випускати наступника «зеленої» моделі з причини оптимізації ресурсів.


Не пропустіть