Гігант залізорудної промисловості вибрав самоскиди КрАЗ

0

«АвтоКрАЗ» відвантажив Криворізькому залізорудному комбінату – найбільшому в Україні підприємству з видобутку руди підземним способом – партію самоскидів КрАЗ- 65055, пише autocentre.ua.

Самоскиди КрАЗ- 65055 (6х4) були поставлені з кузовом корисним об’ємом 12 кубометрів. Відвантажені Криворізькому залізорудному комбінату автомобілі мають стандартну комплектацію, на вимогу замовника обладнані аналоговим тахографом.

Згідно з договірними умовами, цьому ж замовнику в грудні буде поставлений 32-тонний автокран КС- 55729, обладнаний на автомобільному шасі КрАЗ- 65053 (6х4).

ПАТ «Кривбасзалізрудком» – давній партнер ПАТ «АвтоКрАЗ». Тільки торік підприємство закупило 20 самоскидів КрАЗ- 65055, які задіяні на вивезенні руди з кар’єру. Як відзначають фахівці «КЗРК», кременчуцькі машини ефективно виконують поставлені завдання, що і послужило приводом для чергового замовлення на КрАЗі цієї моделі самоскида. Гірники Кривого Рогу розглядають «КрАЗ» як серйозного та перспективного партнера, який в змозі забезпечити їх технології гамою спецтехніки та організувати її своєчасне технічне обслуговування.


Не пропустіть