Стало відомо, коли на вулиці міст вийде дорожня поліція аналог ДАІ

0

У МВС визначилися з датою початку роботи в Україні дорожньої поліції – мова йде про літо 2017 року. Про це повідомив заступник голови Нацполіціі Костянтин Бушуєв, передає прес-служба МВС.

За словами Бушуєва, остаточний етап формування нової структури повинен завершитися в грудні наступного року, пише strana.ua.

Він зазначив, що до функціональних обов’язків співробітників дорожньої поліції буде входити забезпечення безпеки дорожнього руху. “Зокрема, поліцейські будуть широко застосовувати норми адміністративного законодавства. Також вони будуть реагувати на всі прояви кримінального характеру, які будуть виявляти на ділянці патрулювання”. – Відзначають в МВС.

Бушуєв також запевнив, що керівництво НПУ не обмежиться створенням дорожньої поліції. За його словами, на сьогодні в парламенті зареєстровано ряд законодавчих змін, які повинні дозволити поліції реалізувати проекти автоматичної фіксації правопорушень.

“Після прийняття цих законодавчих змін, я вас запевняю, питання безпеки дорожнього руху буде реалізованр в більш якісній формі”, – сказав він.


Не пропустіть