Дешеві вживані авто з ЄС: чого ж чекати насправді

0

Думки і українців, і народних депутатів розділилися: одні хочуть скасування податків на імпорт іномарок і мріють купити собі 8-10-річне авто за 2-3 тисячі євро, а інші підтримують українських автоскладальників і кажуть, що не допустять ввезення “автомотлоху з ЄС”, пише fakty.ictv.ua.

Свою позицію з цього приводу висловив Олег Назаренко, генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів.

– А не праві і ті, і інші. І йдуть в крайності і ті і інші. Я не підтримаю других, тому що я – автомобіліст і я ніколи не назву 8-10-річні авто без пробігу по українським дорогам автомотлохом. Чому? Тому що це нормальні авто, а не автомотлох. Але я і проти того, щоб популісти дурили людей і обіцяли їм замість манни небесної і молочних річок з кисільними берегами можливість ввезення українцями без податків 8-10-річних авто за 2-3 тис євро. Досить дурити людей. Як ви назвете дії батьків, які купили дитині шоколадку, дали понюхати, а потім сховали? Знущання? А обіцяти скасувати податки на авто старше 5 років і, в той самий час, підтримувати Закон, згідно з яким ввезення старих авто старше 5 років (без Євро 5) в Україну заборонено? Це не знущання? Чому депутатам чесно не сказати людям, що ми хочемо скасувати акциз на авто старше 5 років, але для вас нічого не зміниться, тому що авто старше 5 років ви ввезти не зможете (забороняє інший Закон, який ми міняти не будемо, так як тоді ми порушимо зобов’язання перед ЄС щодо екостандартам?) Я не кажу, що хтось когось обманює.. Ні! Насправді, людям просто не говорять всю правду. А правда? Ось правда: пропонують скасувати податки на іномарки старше 5 років, але ввезти їх українці не зможуть, так як це заборонено, – пише Назаренко.


Не пропустіть