Україна може залишитися без газових АЗС

0

У регіонах почали демонтаж газових автозаправок. Таку досить гучну заяву зробили столичні депутати України. Чим же викликана необхідність демонтажу і як бути тим водіям, чиї авто працюють на газу – пише p-p.com.ua.

Як з’ясувалося, ліквідації будуть підлягати лише ті АЗС, які працювали без необхідних документів. Хоча на думку керівництва профільного комітету КМДА, серед встановлених заправних станцій практично немає таких, які працювали б з дотриманням всіх норм і вимог. Інакше кажучи, АГЗС або встановлені на незаконно захопленій ділянці території, або на ділянках, які за договором спочатку призначалися під інші види діяльності.

Також керівництво комітету розповіло, що «прибирати» нелегальні АЗС будуть в певній послідовності. А саме – виходячи не з кількості порушень об’єкта, а керуючись технічними та логістичними можливостями підрядників. Адже крім самого демонтажу об’єктів, необхідна спеціальна техніка для відкачування і транспортування зрідженого газу. І допомагати в цьому питанні комітету, взялися не хто інший, як великі мережеві АЗС.

Залишається лише гадати, чи не стане рішення комітету черговою проблемою для автовласників. Адже усунення так званих «кустарних» АГЗС може призвести до посилення монополістичних тенденцій в паливній сфері. А це буде означати, що у водіїв, чиї авто працюють на газу, знову не залишиться вибору і заправляти авто їм доведеться за позахмарними цінами «легальних» автозаправок.


Не пропустіть