МАЗ представив новий фургон (Фото)

0

На білоруському підприємстві «МАЗ-Купава» випущено новий ізотермічний, мультитемпературний фургон, складений на шасі МАЗ-4571P, пише autocentre.ua.

Сьогодні доставка продуктів харчування є одним із найбільш прибуткових видів автомобільних вантажоперевезень. Тому виробники кузовних надбудов намагаються йти в ногу з часом.

У грудні цього року ТОВ «МАЗ-Купава», яке входить до складу холдингу «БЕЛАВТОМАЗ», випустило новий ізотермічний фургон на шасі вантажівки МАЗ-4571P2. Фургон мультитемпературний, тобто він має два відсіки з можливістю встановлення різної внутрішньої температури. Корисний внутрішній об’єм становить 21,8 кубометра.

Бічні стінки кузова, так само, як і підлога, а також дах зроблені за принципом сендвіч-панелей. Важливо, що вони покриті оцинкованою сталлю. Задні двостулкові двері відчиняються на кут до 270 градусів і мають надійні фіксатори. Підлога фургона має поліуретанове покриття, яке має різне колірне рішення в кожному з відсіків.

Мультитемпературний фургон на шасі МАЗ-4571P2 поки що виготовлений у трьох екземплярах і всі вони вже продані в Брест, де працюватимуть у ВАТ «Продтовари».


Не пропустіть