Автомобілісти: при в’їзді в Крим змушують знімати запасне колесо

3

Російські прикордонники змушують громадян, що в’їжджають до Криму, знімати з автомобілів запасні колеса для перевірки, пише sobytiya.info.

Про нову вимогу російської влади розповів в соціальній мережі кримчанин, який переїхав до Києва, який нещодавно побував на півострові за потребою.

За словами кримчанина, з подібною вимогою про зняття коліс для перевірки він не зустрічався ні на одному кордоні світу. “Добре, якщо ти їдеш на “Жигулях” і запаска у тебе просто бовтається в багажнику. Якщо ж запасне колесо пригвинчено десь внизу під багажником, як у мене, то вся перевірка перетворюється в пекло – хвилин 30 на холодному вітрі ти розкручуєш колесо і потім ще хвилин 20 його закручуєш. Самі прикордонники тільки розводять руками – мовляв, наказ є наказ”, – поділився своїми враженнями від перетину кордону користувач.

Метою таких дій представників прикордонної служби Російської Федерації, швидше за все, є “антитерористичні заходи”, проте, процедура перевірки запасних коліс значно збільшує час проходження через контрольно-пропускний пункт на територію анексованого півострова.


Не пропустіть