“Шестисотий” для диктатора: на торги буде виставлено рідкісний лімузин Mercedes-Benz 600 Pullman (Фото)

0

Подібні автомобілі належали президенту Іраку Саддаму Хусейну, президенту Уганди Іді Аміну, а також імператору Японії Хірохіто

У січні наступного року на торги RM Sotheby’s буде виставлений один з рідкісних екземплярів лімузина Mercedes-Benz 600 Pullman, випущений в 1968 році. Ця модель користувалася великою популярністю серед відомих політичних діячів: подібні автомобілі належали президенту Уганди Іді Аміну, лідерів Югославії та Румунії Йосипу Брозу Тіто і Ніколає Чаушеску, імператору Японії Хірохіто, а також президенту Іраку Саддаму Хусейну, – пише “Мотор”.

Лімузин Mercedes-Benz 600 Pullman випускався з 1963 по 1981 рік. В цілому було випущено 2677 “шестисотих” цього покоління. Велика частина всіх екземплярів моделі – це автомобілі з короткою колісною базою. Близько 430 машин випущені в подовженій модифікації Pullman. З усіх Pullman тільки 304 штуки мали четверо дверей. Решта – це шестидверні модифікації.

6,2-меторовий лімузин оснащений восьмициліндровим двигуном об’ємом 6,3 літра, що розвиває 200 сил.

Виставлений на торги екземпляр оснащений пневмопідвіскою, автоматичною коробкою передач, електроприводами крісел і люка, кондиціонером. Салон оброблений бежевою шкірою і деревиною вишневого дерева. У задній частині салону встановлений телевізор Sony і стереосистема Panasonic.

Машина могла розганятися до максимальних 200 кілометрів на годину.

Крім седанів, було зібрано також 59 машин з кузовом “ландо” (відкритий дах над заднім пасажирським салоном), а один автомобіль виготовили на замовлення Ватикану. З усіх випущених автомобілів лише 41 були з броньованими кузовами. Також компанія створила один прототип з кузовом “купе”.


Не пропустіть