В Америці наполягли, щоб Volkswagen розширив лінійку електрокарів

0

Компанія Volkswagen грунтовно розширить свою лінійку електрокарів. Притому, не тільки за своєю ініціативою, – до таких дій закликають владу США. Подібна вимога міститься в мировій угоді щодо врегулювання «дизельного скандалу», укладеного між німецьким концерном і Каліфорнійською радою з охорони навколишнього середовища (CARB). Також Агентство охорони навколишнього середовища США (EPA) постановило, що «оманливе обладнання» є не тільки в 2,0-літрових дизельних «четвірках», а й в 3,0-літрових агрегатах V6 автомобілів марок Volkswagen, Audi і Porsche. Всього з 2009 по 2016 року в США було продано більше 80 000 таких машин, 15 000 з яких вирушили до Каліфорнії, пише Павло Новожилов на сайті auto.ria.com

«В рамках угоди автовиробники зобов’язані до 2019 року почати продавати в Каліфорнії як мінімум три електричні моделі, включаючи один кросовер. Крім того, ще один позашляховик повинен з’явитися в штаті до 2020 року.», – Зазначено у вимозі CARB щодо врегулювання питання.

Одне з даних вимог Volkswagen зможе «прикрити» продажами електричної версії хетчбека гольф. Щоб впоратися з іншими, автовиробникові доведеться прискорити розвиток своєї програми «зелених» авто. Нагадаємо, що бренд уже готує електричний мінівен сімейства Budd-e, презентація якого відбудеться в січні наступного року на автосалоні в Детройті. Очікується, що машина зможе проїхати на одній зарядці до 530 кілометрів.

Volkswagen також зобов’язали виплатити штату Каліфорнія 25 мільйонів доларів, які підуть на програми з оновлення автопарку і створення інфраструктури для «зелених» машин. Volkswagen повинен надати ці кошти вже до середини наступного року.


Не пропустіть