Рада підготувала водіям нові штрафи

30 грудня Верховна Рада внесла зміни до законодавчих актів щодо відповідальності водіїв за паркування на стоянках, призначених для людей з інвалідністю, пише znaj.ua.

“Нововведення стосується збільшення розміру штрафу за паркування на смоянці для інвалідів на 119%”, – повідомляє сайт Верховної Ради.

Раніше сума штрафу за займання місця на стоянці, призначеній для водіїв-інвалідів становила 465 гривень, за новим законом штраф збільшено до 1020 гривень.

Згідно до змін у законі, комунальні служби мають право евакуювати автомобілі, що не позначені відповідними знаками та припарковані на стоянці для інвалідів.

Нові правила також стосуються керування транспортом у нетверезому стані. Штраф за таке порушення становитиме 10200 гривень та позбавлення водійських прав на рік.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Sapiens

    Согласно изменениям в законе, коммунальные службы имеют право эвакуировать автомобили… Право-то имеют, но никто этим заниматься не будет! Чушь – это все!!! Надо предоставить право и вменить в обязанность полиции на основании фото, звонка с мобильного и т.д. адекватно реагировать!

  • Пиздаболы. 30 декабря небыло голосований.