Водіїв закликають бути уважними: в Україні суттєво підвищать ще один штраф

Кабмін пропонує Верховній Раді збільшити штраф за паркування автотранспорту на місцях, призначених для інвалідів, на 119% – з 465 до 1 020 гривень.

Про це йдеться в законопроекті №5629, зареєстрованому в Раді 30 грудня, повідомляє expres.ua.

Відповідно до нього, паркування на місцях для інвалідів водіїв, що не мають підтверджувальних документів про наявність у них або в одного з пасажирів інвалідності (крім явно виражених ознак інвалідності), призведе до штрафу для водіїв у розмірі 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1 020 гривень).

Законопроект передбачає, що інвалід може використовувати будь-яке паркомісце, якщо на паркуванні відсутні позначення паркомісць для інвалідів.

Також прописується право на паркувальне місце для інвалідів біля житлових будинків.

Крім того, можна буде евакуювати автомобілі, що займають місця для інвалідів.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • ігор лютий

    от ще би штрафували за зупинку і стоянку на пішоходних переходах.

  • Shrek Dnepr

    а еще можно штрафовать тупо по паспорту – если украинский, все – сразу должен в бюджет копеечку!))) у полиционеров будет план – за смену проверить не менее 50 паспортов!))) очень интересно, я в этой жизни прочитаю, что “влада”, не важно яка, где нибудь добавила гражданам, или какой нибудь бредовый платеж убрала? меня терзают смутные сомнения…. а тем временем посольство польши еще в ноябре выдало 600 000 -ю визу……