В Україні представили нову Mazda 6 з дизелем

0

В Україні відбулася презентація нової версії бестселера Mazda 6 з дизельним двигуном. Журналісти «Автоцентру» змогли оцінити машину, проїхавши на ній від Києва до Полтави.

Всі вже звикли до того, що в колишній ряд беззастережних лідерів ринку седанів вклинився і надійно закріпився новий гравець – Mazda 6. Однак вона билася за серця покупців, які поклали око на бензинові моделі. У цьому сегменті «шістка» пропонує два мотори: 2,0 і 2,5 літра. Обидва створені за технологіями Skyactiv і відрізняються завидною для бензинових моторів ефективністю і невисоким витратою. Але дизельної модифікації у шістки не було. Не було, але тепер є.

Ми вирушили на новій Mazda6 2.2 Skyactiv D в тестову поїздку з Києва до Полтави. Про неї пізніше і докладніше. Поки ж можемо сказати, що Mazda 6 з дизельним мотором 2,2 літра пропонується в двох версіях: потужністю 150 і 175 к.с. Цей мотор робить Mazda 6 найекономічнішою у всій гамі моделей Mazda, адже витрата палива новинки становить всього 6 літрів на 100 км в місті і лише 4,8 літра – за містом! З таким скромним апетитом на одному баку можна подолати до півтори тисячі кілометрів! Модель пропонується в трьох комплектаціях: Touring, Style + і Premium. Ціна становить від 724 000 грн. до 923000 грн.


Не пропустіть