Поліцейські покарали свого колегу, який їхав п’яним за кермом

0

Патрульні поліцейські в ході патрулювання виявили свого колегу, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. До порушника поставилися з усією строгістю, без знижок «на свого», пише autocentre.ua.

Принциповість нових українських поліцейських не перестає дивувати. Ось буквально найсвіжіший приклад такого безапеляційного підходу до виконання своїх обов’язків, що стався на Буковині. Так, під час інспектування спеціальними мобільними групами у Чернівецькій області одна з них виявила поліцейського, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Результати тесту на вміст алкоголю підтвердили факт сп’яніння. На порушника склали протокол і направили на розгляд до суду. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції в Чернівецькій області.

Патрульна поліція звільнила співробітника, який намагався продати вкрадений мотошлем

Як розповіли правоохоронці, в ході службової перевірки з’ясувалося, що старший інспектор-черговий відділу поліції керував власним автомобілем в неробочий час. Однак, ця обставина жодним чином не вплине на застосування до нього ще й відповідних заходів дисциплінарної відповідальності. Так, за словами виконуючого обов’язки начальника поліції Чернівецькій області Сергія Пілігрима, поліцейського, швидше за все, звільнять з роботи. «Неприпустимо, щоб поліцейські, які покликані забезпечувати правопорядок і безпеку громадян, зокрема і на дорогах, дозволяли собі керувати транспортними засобами в стані сп’яніння. У разі виявлення таких ганебних фактів, порушників чекає безальтернативне звільнення зі служби », – заявив Сергій Пілігрим.


Не пропустіть