McLaren може випустити позашляховик

0

Ще один виробник задумався над створенням кросовера

Компанія McLaren може розширити список автомобілів, що випускаються за допомогою седанів і позашляховиків, що виготовляються на замовлення. Про це виданню Autocar розповів головний дизайнер британської марки Роберт Мелвіль.

За словами Мелвіль, створенням подібних автомобілів могли б зайнятися фахівці тюнінгового підрозділу компанії McLaren Special Operations (MSO), пише auto.mail.ru.

“В останні роки нас в McLaren часто запитують про створення позашляховиків, седанів і мотоциклів …. Якщо ви звернетеся в MSO, ми можемо створити абсолютно новий кузов, збільшити або зменшити потужність. Так що ми можемо зробити все, що не побажаєте, якщо ви готові платити”, -Роберт Мелвіль.

Дизайнер також додав, що в McLaren є можливості для створення позашляховика, однак це буде коштувати «мільйони фунтів стерлінгів». Це пов’язано з тим, що такий автомобіль не можна побудувати на існуючій платформі McLaren, і компанії доведеться розробляти новий «візок». Одночасно Мелвіль додав, що на поточний момент в McLaren не планують відхилятися від традиційної лінії – випуску спорткарів, суперкарів і гіперкарів.

Додамо також, що в даний час над випуском кросоверів стали замислюватися все більше виробників із преміального сегмента, які раніше не асоціювалися з подібними машинами. Наприклад, нещодавно був представлений позашляховик Bentley Bentayga, а найближчим часом свої кросовери представлять Rolls-Royce і Lamborghini.


Не пропустіть