«Великий кліренс», або про що недоговорюють в автосалонах

Багато автолюбителів, що бажають придбати автомобіль, звертають увагу не тільки на ціну, потужність і інші важливі характеристики, а й на такий параметр, як дорожній просвіт. В цьому є свій сенс – у машини з великим кліренсом при інших рівних прохідність вище. На жаль, це не завжди так, пише autonews.com.ua.

Фахівці вважають, що від кліренсу прохідність автомобіля залежить слабо. Набагато більшу роль відіграють досвід водія, свого роду чуття, що дозволяє оцінити можливість подолання тієї або іншої перешкоди. Причин тому кілька:
По-перше, в рекламі вказують дорожній просвіт абсолютно порожнього автомобіля. Якщо ж в нього сядуть кілька людей, та ще й завантаживши попередньо що-небудь в багажник, кліренс може зменшитися на кілька сантиметрів.

По-друге, іноді цей параметр вимірюють від найнижчої точки автомобіля, а від картера двигуна. Звичайно, в критичній ситуації ці сантиметри можуть врятувати двигун, але навряд чи водія порадують залишені на дорозі деталі.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Одесса

    Автору статьи : -люди с большим клиренсом покупают легковые машины не для того что бы соревноваться в проходимости! а для удобного паркования и на случай легкого бездорожья или заехать на бордюр! а те кому нужна машина для грязи отнюдь не покупают легковушки.

  • Donetsk G92

    Спецы считают, что от клиренса проходимость зависит мало!? Полный бред. Такой же спец и статью писал! То-то на охоту и рыбалку на внедорожниках полноприводных ездят. Каким бы ты не был профессионалом, если осенью, да и летом тоже, в селе сядешь “пузом” или попадешь на колею после большегруза, то выехать будет проблематично. Просто профи в такую “кашу” лезть не будет.