На українському авторинку новий лідер продажів

0

У жовтні титул першості за кількістю продажів утримували дешеві китайські і вітчизняні автомобілі, проте минулого місяця лідерство повернулося до компанії Тойота. Як передає replyua.net, японська компанія змогла продати в Україні більше п’ятисот нових авто в листопаді. У порівнянні з листопада 2014 кількість проданих автомобілів зросло майже на чверть, а в порівнянні з показниками жовтня – відразу на вісім відсотків.

Експерти не виключають, що в жовтні могли відбутися якісь перебої в роботі органів реєстрації, тому продажі скоротилися. У листопаді було продано понад п’ять тисяч нових автомобілів в нашій країні, і з них 545 одиниць – автомобілі марки Тойота. Втім, в листопада 2014 авто марки Тойота продавались набагато краще, і зараз українці купують приблизно на 35 відсотків менше автомобілів, ніж у тому ж місяці минулого року.

Другими за популярністю є моделі Хендай, і в листопаді було продано 476 авто цієї марки. У порівнянні з листопада 2014 року продажі, навпаки, зросли на 22 відсотка. Трійку лідерів замикає французька марка Рено. Минулого місяця було продано 389 моделей авто. Також українці купують і більш дорогі автомобілі, наприклад, Форд, який розташувався на четвертому місці рейтингу. У листопаді було куплено 334 автомобіля цієї марки.


Не пропустіть