Renault представила автомобіль на використаних батарейках

1

Незвичайний електричний Traffic був представлений на міжнародній конференції з клімату, яка відбувається в ці дні в Парижі. Французький автовиробник Renault спільно з компанією Carwatt показали прототип єдиного в своєму роді автомобіля, який живиться від літій-іонних батарей, які вже відслужили свій термін і зданих на переробку, пише ukrautonews.com

Як зазначили розробники, коли акумуляторні елементи в електромобілях переходять поріг своєї продуктивності і втрачають приблизно три чверті від початкової ємності, вони все ще можуть принести чимало користі. Для цього не потрібно істотних доробок.

Так, вже зараз експерименти з подібними автомобілями ведуться в комерційній сфері – наприклад, на складах продуктів харчування. У Renault вважають, що поданий у Парижі Traffic відмінно ілюструє важливі економічні та екологічні принципи, послідовно оптимізуючи життєвий цикл одного-єдиного акумулятора.

Компанії Renault і Carwatt спільно міською радою Парижа планують продовжувати експеримент. Їх кінцева мета – зменшення рівня забрудненості повітря, особливо в містах. Сьогодні більше 90 відсотків усіх комерційних транспортних засобів у Франції функціонують на дизельному паливі.


Не пропустіть