Німці придумали, як їздити на машині без прав

0

Німецькі генії інженерії з дилерського центру Piaggio знайшли спосіб їзди на автомобілі без водійських прав. Для цього вони переробляють машини з чотирьох- в триколісні, які юридично є трицикли, пише kreschatic.kiev.ua.

Пару років тому у ФРН дозволили з 16 років водити без прав мотоциклетну техніку потужністю до 20 к.с. Один з автомобільних дилерів побачив у цьому натяк до дії і вирішив переробити седан Seat Ibiza в триколісний транспортний засіб. Проте нову машину, яка отримала назву Ellenator, трициклом можна назвати формально – ззаду встановлено два колеса на дуже близькій відстані один від одного, що дозволяє їх вважати одним здвоєним. В ролі мотора – стандартний на чотири циліндри, але його потужність обмежена електронікою. Максимальна швидкість становить 90 Ellenator км/год.

На сьогоднішній день в модельному ряді Piaggio є три моделі, зроблені на базі Seat Ibiza, Skoda Fabia і Volkswagen Polo. Ціни на незвичайні ТЗ стартують від 10490 євро. А ті, хто вже володіють такими авто, можуть переробити їх в трицикли за 5000 євро.


Не пропустіть