Названо найнебезпечніший автомобіль 2015

0

Європейська комісія з оцінки рівня безпеки нових автомобілів опублікувала підсумки останніх в 2015 році тестів. У цих випробуваннях взяли участь 15 моделей, пише autodriving.net.

Як виявилося, далеко не всі сучасні автомобілі можуть гарантувати високий рівень безпеки. Справжнім аутсайдером випробувань став компактний хетчбек Lancia Ypsilon. В даний час це єдина модель в лінійці італійської марки, але і вона не впоралася з випробуваннями. При зіткненні на швидкості 64 км/год з м’ятими бар’єром з 40-процентним перекриттям автомобіль загорівся через закоротити електропроводки (хоча інститут посоромився публікувати відео пожежі).

Але головним став фронтальний удар об стіну на швидкості 50 км/год. Фактично експерти EuroNCAP відзначають, що і водієві і пасажирові Lancia Ypsilon гарантований летальний результат – навантаження на голови манекенів виявилися вище допустимих значень. Як наслідок, за результатами краш-тестів італійський хетчбек заробив лише дві зірки і де-факто став найнебезпечнішим автомобілем 2015 року.

Результати краш-тестів інших автомобілів виявилися менш радикальними, хоча і тут без сюрпризів не обійшлося. Наприклад, BMW Z4 отримав лише три зірки рейтингу. Причому із захистом водія і пасажира у «баварця» виявилося все в порядку, оцінки були знижені виключно за відсутність сучасних технологій – таких, як система екстреного гальмування або активний круїз-контроль, які вже присутні на інших моделях марки. Ще дві моделі – Mini Clubman і Nissan NP300 Navara трохи не дотягли до вищої оцінки інституту.


Не пропустіть