Український авторинок стоїть на краю прірви

У майбутньому році продажі нових автомобілів в Україні можуть зменшитися в двадцять разів, пише auto.mail.ru.

Про це попереджають у Всеукраїнській асоціації автомобільних імпортерів. Там заявили, що якщо законопроект № 3251, який звільняє від акцизу імпортні старі автомобілі, буде прийнятий, продажі нових машин в автосалонах зменшаться до жалюгідних 2,5 тис. автомобілів.

У разі збереження діючих акцизів, скасування п’ятивідсоткового збору та введення додаткових зборів на російські авто, у ВААІД прогнозують, що в 2016 український автомобільний ринок нових авто трохи виросте в порівнянні з 2015 роком і становитиме 58 тис. нових автомобілів.

У нинішньому році в салонах продали вже більше 40 тис. автомобілів. За даними «Укравтопрому», листопад показав результат в 5 114 авто, що на 8% менше жовтня. Якщо в останній місяць не відбудеться нічого виняткового, 2015 з результатом в 45 тис. авто увійде в історію як один з найгірших для дилерів.

У листопаді різко впали продажі у лідера минулого місяця Renault. Продавши всього 578 машин. вони втратили третину кількості покупців і спустилися на третю сходинку. Лідером ринку знову стала марка Toyota, продавши 545 авто, на 5% більше, ніж у жовтні. Toyota Corolla стала бестселером листопада зі 189 продажами. На другу сходинку зробила ривок Hyundai. Знижкові акції дозволили корейської фірмі збільшити продажі на 76%.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • yuriy

  Та пускай падает в пропасть что людям теперь всю жизнь пешком ходить так нникогда незаработаеш на машину тут хоть бы беушку купить хватит стонать продавци автодилеры нагонят такую же беушку и будут продавать незагнутся .

 • yuriy

  а еще хто покупал новую те думаю и будут покупать. корупционерами украина багата

 • Сергей

  Это полный бред!
  Продают с сверхприбылями авто как бы отечественного производителя, а боятся бэушек из Европы. Кто писал и под чью диктовку эту статью? Крокодильи слёзы!