Volkswagen відмовляється від дизельних двигунів

Volkswagen вирішив відмовитися від компактних дизельних двигунів, зокрема, відмовившись від розробки нового 1,5-літрового агрегату, який повинен був замінити колишній 1.6 TDI. Замість цього керівники компанії з Вольфсбурга вирішили зосередити свою роботу на компактних гібридних системах, пише autolandija.ru.

Йдеться про так званих «м’яких» гібридах, які використовують рекуперацію енергії при гальмуванні і русі по інерції. Боси компанії вважають, що цей спосіб набагато простіший і дешевший, щоб досягти максимально низького рівня викидів.

У найближчі роки VW має намір інвестувати в основному в розробку електричних систем приводу. Наприклад, незабаром повинна з’явитися 48-вольта технологія, яка буде використовуватися для гібридних розробок.

Поточний 1.6 TDI буде залишатися в продажу ще кілька років, а потім остаточно нас покине. Більший 2,0-літровий «дизель» має більш світле майбутнє – його нове покоління, як очікується, з’явиться протягом найближчих 2-3 років.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • KOBA

  Відмовитись треба було ще з 80-х років. VW ніколи не вмів робити дизельні двигуни. Їх пробіг складав 150-200 тис. км. у гарні часи.

  • Николай Неклеса

   Не знаю у мене двигун 1.9 тди то вже за далеко за 200 тис. і почуває себе добре…..

   • KOBA

    Ви щасливчик!