Правоохоронцям пропонують вилучати авто з іноземною реєстрацією (Відео)

Машина без української реєстрації не просто коштує в рази дешевше. Для деяких людей – це чудовий інструмент для скоєння злочину, пояснює автор електронної петиції, яка днями була зареєстрована на сайті Президента. Тож, автомобілі з іноземною реєстрацією, які на довго затрималися в Україні пропонують не штрафувати, а одразу – вилучати.

http://magnolia-tv.com/

Більше новин


Прокоментуй новину

 • starik34

  ублюдок

 • Viktor Bartash

  Власть, в очередной раз,. начинают заниматься херней!И ищет на жопу приключений! Вместо того, что бы убрать идиотские налоги и дать возможность вконец обнищавшим украинцам ездить на нормальных машинах, занимаются очередной херней. Ну, жизнь этих ублюдков, ничему не учит!

 • ааа

  придурки. у нас есть полиция, прокуратура, СБУ- вот они и пусть занимаются преступлениями, они получают за это деньги наши , которые мы уплачиваем в бюджет. А все через ихние выдумки платят взятки им же

 • Viktor Makarenko

  Не пробовали законодательство сделать на “шквалт европи” и снизить растаможку СУКИ СУКИ СУКИ

 • Андрей Литвак

  Лозунг Майдану: «Україна-це Європа». Поки не будуть зняті всі барєри в вільному доступі мільйонів громадян України до дешевих і якісних автомобілів, які експлуатуються в країнах ЄС, не можна вважати Революцію гідності закінченою! Досить заганяти вільних громадян в свої автосалони та банки, втюхувати їм зібрані “крупноузловим” методом дорогущі автомобілі. Повноцінний український автомобіль не створений, мільярди доларів податків за 18 років пільг не сплачені. Пора розібратись з цією компанією, яка завжди при владі. А найперше зняти всі акцизи й мита на будь-які автомобілі для громадян України! Кожна тисяча автомобілів, особливо вживаних, дає роботу для 300-т працівників.