Власників авто-“іноземців” чекають великі проблеми

Представники Національної поліції та співробітники митниці розпочали вилучати авто з іноземною реєстрацією. Як повідомли представники ГО “Автоєвросила” план взаємодії між Київською митницею та головним управлінням Нацполіції в Київській області, передбачає виявлення фактів використання з порушенням законодавства ввезених на митну територію України транспортних засобів, зокрема проведення спільних операцій та інших узгоджених заходів, передають Патріоти України.

“Влада сформувала спеціальні загони Національної поліції і Митної служби, які почали здійснювати репресії, спрямовані на власників таких автомобілів, і це відбувається практично по всіх областях України», – заявив депутат Юрій Дерев’янко.

Згідно повідомлення після акції протесту власників авто з іноземною реєстрацією такі репресії розпочалися в усіх областях України. За інформацією політика, сьогодні це відбувається в Київській, Харківській, Одеській, Івано-Франківській, Запорізькій, Волинській та інших областях.

Депутат звернувся до Міністра внутрішніх справ Авакова, міністра фінансів Данилюка, а також до керівників усіх відповідних митниць і управлінь Нацполіції, щоб вони пояснили, на якій підставі здійснюються такі рейди, замість того, щоб розглянути законопроект 5567.

«Дуже прикро, що влада зараз рухається шляхом репресій, а не шляхом порозуміння», – констатував парламентар. «Ми, як громада, використали майже всі законні методи спілкування із державою. Акції, які ми робили, були попереджувальні. На сьогоднішній день ми маємо згоду усіх областей України з»їхатись до Києва, і це буде дійсно великий колапс міста. Це будуть тисячі автомобілів, які приїдуть до Києва і дійсно зупинять рух», – заявивили представники громадської організації.

За їхніми словами, сьогодні, щоб відкупитися від поліцейського чи від митника, потрібно заплатити від 5 до 10 тисяч гривень. Власники автомобілів на іноземній реєстрації з усіх регіонів України провели попереджувально-інформаційну акцію з вимогою ухвалити законопроект № 5567, який врегулює проблему тимчасового ввезення авто з іноземною реєстрацією в Україну.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Андрей Ефремов

    Ладно,опустим всё,но если такой автомобиль совершает ДТП,то кто оплачивает ремонт и не дай бог лечение пострадавших?Или у них есть “зеленая карта” на год?Сильно сомневаюсь.

  • Sergio Pravda

    Щорічно в Україні продаються десятки тисяч нових лекгових автомобілів провідних світових брендів. Статистка 2016 року свідчить про зростання попиту на легкові авто, а значить – ринок росте. Проте купівельна спроможність населення дуже низька і люди шукають шляхи для купівлі та викорристання відносно дешевих та надійних автомобілів. Вихід один -піднімати власне виробництво, яке, попри все, працює – “http://centris.com.ua/2017/02/03/evropejskij-vybor/”.