Як завозять нерозмитнені авто під “двійника”

0

Економічна частина угоди з ЄС почне діяти з 1 січня.

Генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко повідомив, що після цього українці вже не зможуть ввозити в країну автомобілі старше 5 років.

Але в той же час є “сірі” нові автомобілі, які завозять за “схемами” для ухилення від оплати податків і зборів, передає Голос Столицы.

– Зараз “сірий” бізнес практично зник, тому що заводи надають Україні максимальні знижки, зробили ціни дуже низькими. Тобто автомобілі завозяться в основному або з сильним заниженням, або через підпільні схеми. А є ще взагалі схеми, за якими просто привозять автомобіль без всякого розмитнення, в тому числі новий, і організовують йому тут так званого “двійника”.

Тобто домовляються з власником даного автомобіля, завозять автомобіль такої ж марки, людина йде в ДАІ, говорить: “Я втратив техпаспорт”, йому видають дублікат техпаспорта, номери він виготовляє в якійсь конторі такі ж, і потім по країні їздить з однаковими номерами два однакових автомобіля, два автомобілі однієї і тієї ж марки, – говорить Назаренко.


Не пропустіть