Під Києвом планують побудувати нову важливу трасу

Нова дорога дозволить розвантажити дорогу Київ-Чоп та пустити транзитний транспорт в обхід Києва.

У Київській області у 2017 році почнуть реалізацію нового інфраструктурного проекту – будівництво автомобільної дороги. Нова траса з’єднає два села з однаковими назвами – Калинівку Макарівського району з Калинівкою Васильківського району. Про це заявила спікер Васильківської райради Наталія Балансіновіч, передає КиевVласть.

За словами Наталії Балансіновіч, дорога дозволить розвантажить потік автомобілів з Житомирської траси (Київ-Чоп) і пустить частину транзитного транспорту в обхід Києва. Її довжина складе близько 48 км.

Новий проект може зацікавити інвесторів і його цілком реально втілити в життя в стислі терміни. Справа в тому, що будувати трасу з нуля не доведеться – потрібно продовжити вже існуючу дорогу. Прокласти її можна через поля, щоб не забирати у людей їх землі.

Наталія Балансіновіч стверджує, що зараз проект будівництва траси проходить затвердження на обласному та державному рівні.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Володимир Маєвський

    питання… а чому б не побудувати (удосконалити) дорогу з Макарова на Фастів і Білу Церкву до одеської траси та взагалі полегшити нагрузку на Київ,

  • Шо? Опять шота запланировали? А когда уже напишут ПОСТРОИЛИ хоть что то ?