Нові правила для водіїв: величезні штрафи, довідки і техогляд

Народні депутати подали шість законопроектів, які можуть змінити життя водіїв! Серед автомобільних реформ – медичні довідки, збільшення штрафів і технічний огляд, повідомляє Autonews.

Штрафи за пияцтво
Планують збільшити штраф за водіння в нетверезому стані. На перший раз хочуть залишити 10 200 грн, але за рецидив суму хочуть збільшити в 5 разів (зараз 20 400 грн, пропонують підняти до 102 тис грн).

Меддовідки
Якщо законопроект приймуть – кожен водій буде зобов’язаний мати медичну довідку. У разі її відсутності – штраф 850 грн, а за підробку – 510 грн. Така довідка буде діяти до 1 року для пенсіонерів і тих, хто займається перевезенням людей або небезпечних вантажів, та 10 років для інших. Також хочуть змінити сам медогляд – розширити список лікарів перевіркою аналізів, включаючи кров на цукор, групу і резус, зору і вестибулярного апарату.

Штраф за їзду без прав
За водіння без посвідчення водія зараз штрафують на 510 грн. Депутати пропонують підняти суму до 17 тисяч гривень.

Техогляд
В листопаді 2019 року може бути знову введено технічний огляд (ТО) для некомерційних легкових автомобілів. Нові автомобілі можуть не проходити ТО перші чотири роки. Всі інші повинні отримувати довідку про проходження техогляду кожні 2 роки. За словами експерта Олега Назаренко, повернення ТО – це вимога Асоціації з Євросоюзом, але Кабмін зробив занадто жорсткі вимоги щодо екології, 60% українських авто не пройдуть ТО.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Вадим Яковлев

  Я думаю этих долбоебов скоро кышнут и все будет нормально …

  • Говёный Партизан

   если ты больной, любишь кататься бухой, без прав и на убитой перде, вали куда-нибудь в Индию или Бангладеш

   • Алех

    щёл бы ты гавёный пратизан!Своей тени боишся…..!

    • Говёный Партизан

     разве я в чем-то не прав? )

     • Алех

      в чем прав ?Тем что говорить про тех осмотр в стране где нет дорог ,а только направления ,или что в стране где повальная коррупция справку купить раз плюнуть… или о том что кучка водил на ино-сраных номерах пытаются диктовать условия всей стране,ил что очередной раз бабла с простых водил хотят срубить ,при этом в замен не чего не обещают , ни дорог ни хера . Так что иди куда подальше.И нехер ховаться за ГАВЕНЫЙ ПАРТИЗАН!!!!!!

     • Говёный Партизан

      ггг, а кроме тушения подгоревшего пердака, какие еще действия ты предпринимал, чтобы улучшить состояние дорог? Это не ты пикетируешь в этот самый момент Верховную Раду? )

     • Алех

      Гавёный он и есть Гавнёный.

     • Говёный Партизан

      все, свободен, можешь опять сесть на бутылку.

   • Вадим Яковлев

    А ты не путай палец с хером, тебя верховная рада заставит скоро гавно жрать и ты терпила будешь жрать, а не рассуждать о Непале !!!

    • Говёный Партизан

     я здоров, не катаюсь бухой, и машина в порядке, разве что не мыта еще после зимы. Так что свой хер засунь себе в жопу и не катайся бухой. Да, и к доктору сходи, ты болен!

  • геннадий быстрый

   Забавляешь, козломордо-кацапский выродок, как ты можешь думать, если у тебя в думалке вместо мозгов говно пополам с водкой и кацап и есть истинный долбоеб, потому что по вашему, по кацапскому “нормально” означает дебильно-идиотски

   • Вадим Яковлев

    Кацапы, тебя раком скоро поставят, всосал ??? гена швышдкый, если ты гандонятина хохол то твоя никчемная фамилия швыдкый !!!

    • геннадий быстрый

     Не надо выдавать желаемое за действительное. раком всегда стоит кацапура. Кабы высдыхала тупорыло быдлоидная отмороженно безбашення козломордо-кацапская животная биомасса придурков

  • геннадий быстрый

   А кабы высдыхала тупорыло быдлоидная отмороженно безбашення козломордо-кацапская животная биомасса придурков

 • Dimon S

  нафіга кожен медогляд на групу і резус перевіряти?)) Вони помінятися можуть, чи шо?

  • Семен Семенов

   А навіщо людина без ноги кожні два-три роки інвалідність підтверджує? Ампутована нога і вирости може…

 • Иван Спокойный

  Су-ки законодательные хотят только сами с поддельными документами остаться на дорогах…Народ сметёт в одно мгновение..Сегодня при этой власти уже у пятилетних детей давление…и прочие болячки…

 • апостол

  твари , на мыло., а при яныке за народ ратовали, при параше -против народа все делают

 • Алексей Павлик

  По поводу пьянки – согласен
  По поводу забыл документы – не согласен
  Мед.справки и т.о. – это явная коррупция

 • Андрей Литвак

  Лозунг Майдану: «Україна-це Європа». В ЄС медогляд водіїв – раз на десять років. Дуже складна перевірка у окуліста. І ЦЕ ВСЕ!!! Цікаво, хто проголосує за ці ідіотські медогляди?
  Поки не будуть зняті всі барєри в вільному доступі мільйонів громадян України до дешевих і якісних автомобілів, які експлуатуються в країнах ЄС, не можна вважати Революцію гідності закінченою! Досить заганяти вільних громадян в свої автосалони та банки, втюхувати їм зібрані “крупноузловим” методом дорогущі автомобілі. Повноцінний український автомобіль не створений, мільярди доларів податків за 18 років пільг не сплачені. Пора розібратись з цією компанією, яка завжди при владі. А найперше зняти всі акцизи й мита на будь-які автомобілі для громадян України! Кожна тисяча автомобілів, особливо вживаних, дає роботу для 300-т працівників.

 • Семен Семенов

  Щодо їзди бухим – підтримую.
  А щодо їзди без посвідчення водія (при можливості встановлення особи наприклад по паспорту) – повний абсурд. Ну забула людина посвідчення, але має паспорт із собою. За що 17000 грн.??? Особа встановлена, бази даних в планшеті. Те саме із техпаспортом. Давайте введемо обов”язкову норму сплачувати 17000 грн. штрафу щорічно з кожного водія – і так щось порушить… Як ідея? Повний ідіотизм?