Нова інформація про повернення техогляду в Україні

Анонсоване повернення технічного огляду автомобілів в Україні відкладається у зв’язку з необхідністю доопрацювання відповідного законопроекту.

Як повідомляє automotoclub.info, всі необхідні поправки в нього мають бути внесені до 20 травня цього року.

Скандальний законопроект під номером №4683, що був зареєстрований у парламенті в травні минулого року, передбачає збільшення сум штрафів, посилення вимог до водіїв та ще більше дозвільних документів.

На поверненні техогляду наполягає Євросоюз, кажуть автори законопроекту.

Документом передбачається, що з моменту отримання ним юридичної сили, обов’язковий техогляд відразу проходитимуть комерційні вантажні транспортні засоби, що здійснюють міжнародні перевезення.

З 1 листопада ТО стане обов’язковим для всіх пасажирських автомобілів, що здійснюють міжнародний рух, шкільних, міських та міжміських автобусів, машин, що перевозять небезпечні вантажі.

Більше новин


Прокоментуй новину

COMMENTS

 • Иван Сидоров

  Вот кто ездит в этот ваш евросоюз, тот пусть и проходит ТО. А большинству обычных водил это не надо, если транспорт не коммерческий. Каждый сам следит за состоянием своей машины. А этим европеям нечего совать свое рыло в наши внутренние правила. Пусть у себя сначала порядок с мигрантами наведут.

  • Андрій Кондратюк

   Ти трохи людина Сидоров, неправильна. А жити вони за що будуть?

  • Alan Mask

   Ти не їздиш, то і не мурчи і катай на своєму зламку. А в Європі в людей порядок, там тобі із зустрічної колесо не вилетить в лобове.

 • Иван

  техосмот это дурь все иномарки делаются в сто там самостоятельно ничего не сделаешь в гаражах ремонтируется росийский автопром вот на автопром раша назад пусть введут что бы меньше этого говна завозилось, да и финансировать злобного соседа это дурь.

Коментувати