В Україні випускатимуть гібридну іномарку

Починаючи з 2019 року на заводі Єврокар буде виготовлятися гібридна модель бізнес-класу Skoda Superb. Про це ресурсу НВ повідомила керівник департаменту громадських зв’язків Єврокару Олена Чепіжко.

Нова модель буде побудована на платформі MQB і заряджатиметься від побутової електромережі. Як відомо, Superb отримає гібридну силову установку від Volkswagen Passat GTE, що складається з 1,4-літрового бензинового двигуна потужністю 156 кінських сил і електромотора потужністю 115 кінських сил. Відтак, автомобіль розганятиметься від 0 до 100 км/год за 8 секунд.

На даний момент в Україні уже продаються гібридні версії японської Toyota, і незабаром очікуються Kia Niro. Минулого року на українському ринку було зареєстровано близько 64 тис. нових машин. Серед них 875 були електромобілі та гібриди.

За оцінкою експертів, у 2017 році в Україні з’явиться близько 2 тис. «зелених» машин, а в 2019 році можна буде очікувати 5-7 тис. таких авто. Міністерство інфраструктури планує, що до 2019 року частка електромобілів в Україні досягне 15%.


Не пропустіть