Столичні поліцейські відібрали права у Світлани Лободи

0

Столичні патрульні поліцейські відібрали права у Світлани Лободи, яка нібито порушила ПДР і поширили інформацію про це в мережі Інтернет. Співачка за допомогою юристів має намір довести свою правоту в суді, пише autocentre.ua.

stolichnye-politseyskie-obobrali-prava-u-svetlany-lobod-1

Інцидент стався в ніч на четвер, 3 грудня, в Києві. Працівники столичної патрульної поліції зупинили Світлану Лободу після того, як вона спочатку порушила ПДР, не включивши при перестроюванні сигнали поворотів, а потім – не зупинилася на вимогу правоохоронців, які їхали за нею з включеним звуковим сигналом та червоним проблисковим маячком. У результаті поліцейські склали на співачку адмінпротокол та вилучили водійське посвідчення за невиконання їх вимоги про зупинку згідно зі статтею 122-2 КпАП України. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції.

А ось сама актриса в коментарі сайту ТСН розповіла дещо іншу версію події. «Я їхала вночі по трасі, слухала нову пісню, яку щойно записалау студії, і навіть не помітила, що за мною їде поліція. Я була дуже виснажена – після двох сольних концертів і чотирьох місяців без сну. Коли вони наблизилися ззаду до мого автомобіля, я зупинилася, а з машини вискочив абсолютно неадекватний співробітник, який відразу ж, грубо і на підвищених тонах, почав зі мною говорити. Я якось спробувала стримати його запал, пояснити, що, втомлена, їду додому до дитини, але зрозуміла, що по-доброму він не розуміє, і тому сказала у відповідь пару слів в його стилі. На жаль, деяких співробітників пересадили в нові автомобілі і одягли у нову форму, але мізки так і не замінили. Поліцейський навіть не зміг виразно пред’явити правопорушення, які я зробила. Спочатку він звинуватив мене в перевищенні швидкості, але, коли я попросила показати дані радара, сказав, що я не включила покажчик повороту. Потім він назвав ще щось, після чого я просто попросила скласти протокол і роз’їхатися. Однак поліцейський не вгамовувався і покликав свою напарницю. Разом з нею він продовжив чинити на мене тиск, погрожуючи злити інформацію в пресу і тим самим нашкодити мені. Як бачите, він так і вчинив. Мабуть, хлопець виявився моїм давнім «шанувальником», – розповіла співачка.

Крім того, Світлана Лобода також повідомила, що вже проконсультувалася зі своїми юристами у зв’язку з даним інцидентом. Вони їй сказали, що згідно з чинним законодавством за поширення подібної інформації недбайливому поліцейському загрожує покарання, адже це пряме порушення Цивільного кодексу України. «У мене є всі дані цієї «милої» людини і його прекрасної співробітниці, і, звичайно ж, мої юристи будуть займатися цим питанням, оскільки я вважаю, що ніхто не має права погрожувати і докучати громадянам України, користуючись службовим становищем. Впевнена, водійські права я поверну в суді, сплативши офіційний штраф, у випадку, якщо буде доведена моя вина. А молодій людині я щиро бажаю заслужити ще право носити форму нашої поліції », – підсумувала співачка.


Не пропустіть