Повідомили, коли вийде нова дорожня поліція, яка замінить ДАІ

Шкіряк обіцяє заміну ДАІ дорожньою поліцією до літа 2017 року, пише novostiua.net.

Нова дорожня поліція, яка замінить ДАІ, буде реагувати на правопорушення, вчинені автомобілістами. Крім того, співробітники нової служби виїжджатимуть і на оперативні виклики.

Про це розповів радник голови МВС Зорян Шкіряк журналістам в телеефірі.

За словами Шкіряка, ця поліція буде унікальною. Вона буде моніторити стан дорожнього руху, реагувати на правопорушення, а також оперативні виклики з приводу злочинів, скоєних в районах трас.

Дорожня поліція повинна запрацювати вже цього літа. До серпня, обіцяє радник Авакова, дорожні поліцейські з’являться на всіх трасах міжнародного значення. До кінця поточного року така поліція буде працювати на всіх трасах державного значення.

Для функціонування нової поліції планується задіяти 2,6 співробітників. Запуск нового відомства має намір здійснити в два етапи.

Більше новин


Прокоментуй новину

COMMENTS

 • Ivan Ivanov

  очередное дер…

 • Ярослав Осадчий

  Зачем она нужна? Только избавились от коррупции в ДАИ и опять все сначала…..

  • вован Пу

   От неё никто не избавился -это во-первых!И это всем известно! Во-вторых, ГАИ и перейдет автоматом в полицию эту( как и всё остальное, что было до этого) , тупо переоденутся, сделают ” конкурс” и который будет лишь на бумаге и всё. Коррупционные схемы останутся… Молодых, если кто-то и прорвется, они там затюкают и будет он собирать деньги как и все какому то экс мусору, которого поставят руководить этой полицией! ну думаю, рассказывать не надо и так всё поймешь)Смысла с этого никакого совершенно!!!

 • вован Пу

  ДАІшникам – профи по хабарницву, потрібна нова форма))))) Комусь бабла в Київ треба! Шановні, ми вже побачили як ви зробили реформу….)) Дуже соромно, що так нагло дурять український народ!

Коментувати