В Україні обвалилося виробництво автомобілів

Вітчизняний автопром “просів” на 8% у порівнянні з минулим місяці

За попередніми даними асоціації “Укравтопром”, в лютому 2017 року на українських заводах було вироблено 362 автотранспортних засоби, що в два рази більше результату минулорічного лютого, але на 8% менше січневого показника цього року.

У загальному обсязі автовиробництва більшу частину склали легкові автомобілі, яких було випущено 259 шт. (Всі виробництва ПрАТ “Єврокар”). У порівнянні з лютим 2016 року виробництво легкових автомобілів збільшилося майже на 74%, а відносно січня поточного року відбулося падіння на 14%.

Кількість комерційних автомобілів, зафіксованих в статистиці “Укравтопрому” в звітному місяці – 50 машин (всі виробництва ПАТ “ЗАЗ”), що на 67% більше, ніж в лютому 2016 року, але при цьому на 15% менше, ніж в попередньому місяці. В Асоціації зазначають, що наведені дані по комерційних автомобілів можуть відрізнятися від фактичних, тому що ПАТ “АвтоКрАЗ” перестав публікувати результати по свого провадження з серпня минулого року.

Також за поточний місяць було вироблено 53 автобуса, такий обсяг виробництва на 51% перевищив показник попереднього місяця. У лютому минулого року автобуси не виготовлялися.

Всього за два перших місяці 2017 року Україні було вироблено 756 автотранспортних засобів, що на 60% більше торішнього результату.

З них:
Легкові автомобілі – 559 шт. (+ 50% до аналогічного періоду минулого року);
Комерційні автомобілі – 109 шт. (+ 16% до АППГ);
Автобуси – 88 шт. (+ 1660% до АППГ).


Не пропустіть