Уряд вирішить проблему автомобілів на іноземній реєстрації

У цю середу український уряд проведе засідання робочої групи за участю представників митниці, податкової, уряду для доопрацювання законопроекту про авто на іноземній реєстрації, пише automotoclub.inf.

Про це в п’ятницю, повідомив народний депутат (позафракційний) Юрій Дерев’янко.

Цитата:
«На цьому тижні багато автоактивістів, які користуються автомобілями на іноземній реєстрації, були під Кабінетом міністрів, під Верховною Радою і у профільного комітету з однією вимогою – нарешті вирішити проблему автомобілів на іноземній реєстрації», – зазначив пан Дерев’янко.

Цитата:
«Таких автомобілів дуже багато. За різними даними від 1 до 1,5 млн. Влада поки не робить конкретних кроків назустріч, імітуючи своє позитивне ставлення, а паралельно заарештовуючи такі автомобілі. В автовласників вимагають по 5-6 тисяч гривень, щоб машину не забрали на штраф-майданчики», – написав пан Дерев’янко.

У зв’язку із сказаним вище постає питання: уряд планує вирішити проблему шляхом зниження митних платежів при імпорті ВСІХ автомобілів, для ВСІХ українських автомобілістів чи спробує легалізувати сірі схеми ввозу автомобілів “на польських бляхах”?

Більше новин


Прокоментуй новину

COMMENTS

 • Илад

  Дай Боже здорового глузду.

  • SERGEY61769 .

   А де був здоровий глузд, коли цей непотріб приганяти в Україну ?

   • Николай

    “Непотріб” – то китайські шкаралупи, що збираються в Україні і які намагаються “впарити” українцям під гаслом “підтримаємо відчизняного виробника”

   • Григорий Дед

    Таврія та сенс начебто з Ваших слів вітчизняні вироби не дають жодних шансів вижити в ДТП. А 20 річний “непотріб” фольксваген на порядок краще та надійніше ЛЮБОГО хламу що виробляють наші пройдисвіти

Коментувати