Треба чи не треба техогляд в Україні – експерт

Техогляд може знову повернутись в Україну. За попередніми даними, його введуть у 2019 році.

Нові авто не проходитимуть ТО перші 4 роки. Решта – кожні 2 роки.

Разом з цим, від 10 березня Кабмін ініціював зміну механізму проходження техогляду. СТО, яке проводить ТО авто, має знімати фото та відео процесу з хронометражем часу. Далі передає фото і результати діагностики на центральний сервер АІПС МВС. Результати зйомки і діагностичну карту повинні зберігати 3 роки.

Але чи дійсно ТО потрібне в Україні, сумнівається автомобільний юрист Вадим Володарський.

“Поки що інформації про це від Верховної Ради немає. Зараз там і так багато роботи, думаю, це ще не близька перспектива для нас. Разом з цим, я не вважаю, що техогляд необхідний взагалі. У статистів ДТП з технічних причин займають дуже малий відсоток. А ті, що є – це несправності, які виникли раптово, і їх, відповідно, техогляд не зможе попередити. Якщо ТО і введуть, це ніяким чином не вплине на рівень аварійності”, – каже Gazeta.ua експерт.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Alex Khom

    Дороги б краще зробили.

  • Александр Соседка

    Техосмотр это это денежный мешок ментов, а никак не безопасность. Дороги зто да!

  • Cfhr Bdfby

    то не нужно! из стоимости топлива следует удалить дорожный сбор, сбор следует сделать в зависимости от удельного давления авто на грунт а не изобретать всякую чушь! пусть платят больше те кто больше разбивает дороги,а именно перегруженные грузовики